LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Luana Vjollca, një “bombë” e vërtetë nga palestra

25 Janar 2024, 20:58, Lifestyle CNA

Video-Luana Vjollca, një “bombë” e vërtetë nga

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Teksa po bëhet gati për projektet e reja, moderatorja sonte ka ndarë me ndjekësit një video ku ushtrohet në palestër.

Pas përfundimit të ushtrimeve, moderatorja tregon format bombastike.

Kujtojmë se moderatorja përfundoi nëj sezon mjaft të suksesshëm me emisionin e saj “Zemër Luana” dhe “Love Island” në Tv Klan.

Shpesh ajo publikon mesazhet që merr nga fansat e saj të cilët mezi presin ta shohin në ekran.

Moderatorja njihet për surprizat, kështu që mbetet për tu parë se çfarë do të sjellë bukuroshja në ekran./ CNA

Lajmet e fundit nga