LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Roza Lati, fantastike/ Fotot më të nxehta të moderatores

23 Janar 2024, 08:43, Lifestyle CNA

Roza Lati, fantastike/ Fotot më të nxehta të moderatores

Roza Lati është nga moderatoret më të komentuara të "showbizz"-it.

Ajo gjithmonë ia del të jetë në qendër të vëmendjes, kjo për shkak të karakterit të saj moskokëçarës, por edhe për deklaratat e saj të drejtpërdrejta e provokuese.

Së fundmi ajo i është bashkuar “Big Brother VIP 3” si konkurrente dhe është kthyer në një nga banoret më të pëlqyera.

Por para se të bëhej pjesë e këtij formati ajo shpeshherë ka sjellë për publikun foto fantastike.

Disa prej tyre ne po i rikthejmë me anë të një galerie./ CNA

Lajmet e fundit nga