LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT- Heidi Baci, bjondina bukuroshe që po "rrëmben" vëmendjen e djemve në BBV

25 Janar 2024, 16:38, Lifestyle CNA
FOTOT- Heidi Baci, bjondina bukuroshe që po "rrëmben"
Heidi Baci

Heidi Baci është bukuroshja e cila u bë shumë e famshme nga Big Brother Vip në Itali dhe prej andej ku eksperienca e saj nuk shkoi ashtu siç e priste vendosi të kthehej në Shqipëri për të provuar fatin në vendin e saj.

Heidi duket se ka tërhequr vëmendjen e djemve më të lakmuar në shtëpi, të aktorit Romeo Veshaj dhe Fajton Kuqarit.

Bukuroshja bjonde shpesh e gjen veten të përqafuar me Romeon dhe herë me Fatjonin, por se si do të vazhdojë  rrugëtimi i saj dhe ao të krijojë një lidhje me njërin nga djemtë kjo mbetet për tu parë në vazhdim.

Ndërkohë pas një vëzhgimi të rrjeteve të saj sociale ajo numëron mbi 80 mijë ndjekës.

Ajo që vihet re është se Heidit i pëlqen të qëndrojë e thjeshtë dhe natyrale pasi nuk nguron të publikojë fotot pa filtra në Instagramin e saj.

Për më tepër shihni galerinë me fotot më të bukura të Heidi Bacit./ CNA

Lajmet e fundit nga