LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nominimi i vajzave/ Kë mbështet Olta Gixhari në "Big Brother VIP 3"

27 Janar 2024, 10:26, Lifestyle CNA
Nominimi i vajzave/ Kë mbështet Olta Gixhari në "Big Brother
Olta Gixhari

Të nominuarat e kësaj jave në "Big Brother VIP 3" janë: Sara, Ledjona, Roza dhe Ilnisa. Në ‘Prime-n" se sotëm njëra prej vajzave lë përfundimisht garën.

Nuk kanë munguar edhe komentet e një prej ish-banoreve të këtij formati, Olta Gixharit. 

E pyetur se si i duket ‘BBV3’, Olta ka vetëm një përgjigje dhe në të tregon se kë nga vajzat mbështet.

"Dua të them dy fjalë për këtë nominim vajzash! Që për fat të keq janë hedhur në krahët e djemve me aspak besim tek vetja që këtë sfidë mund t’a përballojnë dhe të vetme. Ndryshe nga Ledjona që i është dashur të punojë deri natën vonë për të nxjerrë bukën e gojës si një nënë e vetme për të rritur vajzën e saj që shpesh ka fjetur vetëm dhe e pangrënë. Uroj që shembulli i mirë të dominojë. Këtë nominim vota ime shkon për Ledjonën", u shprej ajo./CNA 

Lajmet e fundit nga