LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Momente të nxehta në krevat mes dy banorëve të "Big Brother Vip"

27 Janar 2024, 12:11, Lifestyle CNA

Momente të nxehta në krevat mes dy banorëve të "Big

Gazetarja Ilnisa Agolli dhe moderatori Meriton Mjekiqi po përflitet përtej një raporti miqëse mes dyte. Madje ata janë ngacmuar edhe nga banorët e tjerë, të cilët i kanë komentuar se janë çift.  

Së fundmi, dyshja është shfaqur në momente të nxehta në krevat. Teksa qëndronin të mbuluar me jorgan në krevat kur u shtrinë për të fjetur, gazetarja dhe moderatori kanë shkëmbyer puthje (jo në buzë) e përqafime.

Por, gjatë momenteve intime, Ilnisa, i drejtohet Meritonit duke i thënë: “Rri mirë, rri tani të flemë pak gjumë se unë s’kam fjetur. Çfarë njeriu paske qenë”, ndërsa të dy qeshin./CNA 

 

Lajmet e fundit nga