LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mikja më e ngushtë e Kylie Jenner/ Fotot më provokuese të “bombës” amerikane

28 Janar 2024, 15:47, Lifestyle CNA

Mikja më e ngushtë e Kylie Jenner/ Fotot më provokuese të

Anastasia Karanikolau është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka ndezur "Instagram"-in teksa ka publikuar disa foto shumë seksi ku tregon të pasmet bombastike.

Anastasia numëron mbi 10 milionë ndjekës në "Instagram" dhe duket se po ndjek hapat e mikes së saj Kylie Jenner e cila gjithashtu mori famë falë të pasmeve.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur disa prej fotove më seksi të Anastasias të cilat mund t'i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga