LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nxehet Ledion Liço/ “Më lër të drejtoj programin”

27 Janar 2024, 21:25, Lifestyle CNA
Nxehet Ledion Liço/ “Më lër të drejtoj
Ledion Liço

Ledion Liço, drejtuesi i realityshowt Big Brother Vip është nxehur keq me një nga banorët e shtëpisë i cili po komentonte situatën e ndodhur gjatë kësaj jave dhe nominimin e Vesës pas daljes nga kazerma.

Në një moment ku Mertioni u shpreh se ka persona që përfitojnë nga këto situata Ledioni ka kërkuar të përmend emrat ndryshe të mos e vazhdojë komentin e tij.

Ledioni i ka kërkuar që të lejojë të vazhdojë programin dhe tu përgjigjet pyetjeve.

“Më lër të drejtoj programin, siç bën ti tëndin. Nëse thua kush dhe unë pyes kush do e thuash ose hesht.Kush po përfiton?”, ka thënë Ledjoni./ CNA

Lajmet e fundit nga