LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rike Roçi një “bishë” e vërtetë/ Ja si duken mamaja dhe motra e bukuroshes shqiptare

30 Janar 2024, 16:43, Lifestyle CNA
Rike Roçi një “bishë” e vërtetë/ Ja si
Rike Roçi

Rike Roçi padiskutim që është një “bishë” e vërtetë. Ajo është bërë gjithmonë kryefjalë në mediat rozë për shkak të formave të saj perfekte.

Madje në Europianin e 2016-ës bukuroshja u cilësua si “tifozja më seksi shqiptare”.

Të gjithë ne njohim Riken, por ende nuk kemi parë mamanë dhe motrën e saj, të cilat kanë një ngjashmëri shumë të madhe.

Ashtu si mamaja, edhe motra, janë njëra më e bukur se tjetra.

Për më tepër, po sjellim foton e publikuar nga vetë Rikja në rrjetet sociale para se të niste edicioni i tretë i “Big Brother VIP”./ CNA

Lajmet e fundit nga