LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ish gruaja e futbollistit shqiptar çmend meshkujt/ Fotot më të nxehta me bikini

29 Janar 2024, 20:49, Lifestyle CNA

Ish gruaja e futbollistit shqiptar çmend meshkujt/ Fotot më të

Modelja Erjona Sulejmani është shumë e njohur për publikun shqiptar.

Ajo njihte si ish-bashkëshortja e futbollistit të njohur Blerim Xhemaili, e cila bëri bujë në mediat rozë me deklaratat e saj pas ndarjes.

Po aq e komentuar sa për deklaratat e saj, modelja është mjaft e përfolur dhe për fotot seksi dhe provokuese në rrjetet sociale.

Modelja tregon linjat e saj perfekte në fotot e shumta me bikini nga pushimet e saj në vende të nxehta.

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot e saj më të nxehta të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga