LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Olta Gixhari tregon barkun e rrumbullakosur/ Çfarë po përgatit aktorja?

29 Janar 2024, 15:43, Lifestyle CNA
Olta Gixhari tregon barkun e rrumbullakosur/ Çfarë po përgatit
Aktorja Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari është në pritje të ëmbël për herë të dytë. Gixhari nuk e ka fshehur shtatzëninë duke treguar dhe barkun e rrumbullakosur.

Së fundi ka publikuar disa foto në "Instagram"-in e saj ku përveçse tregon barkun paralajmëron dhe një projekt.

“Mos flas për masat ose më mirë të them përmasat që trupi im ka marr por po them që një projekt i bukur po gatuhet", shkruan aktorja.

Olta Gixhari tregon barkun e rrumbullakosur/ Çfarë po përgatit

Olta Gixhari tregon barkun e rrumbullakosur/ Çfarë po përgatit

Siç duket Olta nuk do të mungojë me surprizat e saj pavarësisht pritjes së ëmbël./ CNA

Lajmet e fundit nga