LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas debateve të forta, ndodh puthja e parë mes Meritonit dhe Ilnisës

31 Janar 2024, 08:38, Lifestyle CNA
Pas debateve të forta, ndodh puthja e parë mes Meritonit dhe

Mbrëmjen e kaluar gjatë spektaklit në "Big Brother VIP" ka pasur debate shumë të forta mes banorëve.

Një prej tyre ishte debati mes Ilnisës dhe Rikes. Kjo e fundit ka shpërthyer ndaj gazetares pasi dëgjoi ofendimet dhe fyerjet që ishin bërë ndaj saj.

Kritika pati edhe nga banorët e tjerë dhe opinionistët, të cilët e kanë quajtur të papranueshëm fjalorin të cilin Ilnisa ka përdorur ndaj Rikes.

Por, pas përfundimit të mbrëmjes, në kohën që janë shtrirë për të fjetur, Ilnisa është përlotur për shkak të komenteve që mori në "prime".

Meritoni i është afruar për ta ngushëlluar duke i dhënë dhe puthjen në buzë./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga