LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rrëfehet Pamela Anderson: Përvojën më të mirë seksuale e kam pasur me një 80-vjeçar

2 Shkurt 2024, 14:49, Lifestyle CNA
Rrëfehet Pamela Anderson: Përvojën më të mirë
Pamela Anderson

Pamela Anderson, një nga ikonat e mëdha të viteve '90, kryesisht për rolin e saj si CJ Parker në serialin e kujtuar 'Baywatch', ka treguar së fundmi detaje rreth lidhjeve të saj. 

Tashmë 56-vjeçarja, Anderson vazhdon të japë detaje nga jeta e saj seksuale në të kaluarën dhe në autobiografinë e saj, aktorja foli për atë që ajo e konsideron përvojën e saj më të mirë në shtrat, duke e përshkruar si një histori mjaft të veçantë dhe befasuese.

Sipas fjalëve të saj në librin me titull "Love, Pamela: A Memoir of Prose, Poetry, and Truth" i cili doli vitin e kaluar, Anderson përmend se përvoja më e mirë seksuale ka qenë në Buenos Aires me një burrë 80-vjeçar argjentinas kur ajo ishte vetëm 20 vjeçe. Ajo e ka quajtur atë një nga “eksperiencat më sensuale të jetës së saj”.

Anderson u martua për herë të parë me rockerin Tommy Lee nga viti 1995 deri në 1998 dhe më pas te muzikanti Kid Rock nga 2006 deri në 2007.

Më vonë ajo u martua dy herë me Rick Salomon nga 2007 në 2008 dhe nga 2014 në 2015. Burri tjetër i saj ishte truproja Dan Hayhurst, në vitin 2020, por lidhja e tyre zgjati 13 muaj./CNA 

Lajmet e fundit nga