LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Kiara dhe Luizi rikthejnë puthjen e famshme në Big Brother Vip

2 Shkurt 2024, 11:35, Lifestyle CNA
Foto/ Kiara dhe Luizi rikthejnë puthjen e famshme në Big Brother Vip
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Kiara Tito dhe Luiz Ejllin kanë festuar një ditë më parë 1-vjetorin e lidhjes së tyre dhe puthjes së famshme dhe të shumëpritur që shkëmbeu çifti kur ishte pjesë e realityshow-t "Big Brother VIP".

Kiara dhe Luizi kanë rikthyer puthjen e famshme dhe fotot i kanë publikuar në rrjetet sociale duke e ndarë gëzimin e tyre me fansat.

Foto/ Kiara dhe Luizi rikthejnë puthjen e famshme në Big Brother Vip

Këtë herë, çifti ka më shumë arsye për të festuar pasi janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Dy personazhet më të dashura për publikun, Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër të një vajze./ CNA

Lajmet e fundit nga