LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vajza e ish-deputetes, me trupin si sirenë/ 16 fotot më provokuese të modeles

1 Shkurt 2024, 10:18, Lifestyle CNA

Vajza e ish-deputetes, me trupin si sirenë/ 16 fotot më provokuese

Vajza e ish-deputetes Albina Deda, Ada Deda, është një nga modelet më të ndjekura dhe të komentuara të momentit.

Ajo shpesh tërheq vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot tejet provokuese që publikon në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan momente nga udhëtimet e saj ku nuk mungojnë dhe fotot seksi me bikini.

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot më të bukura të modeles, të cilat mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga