LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Desh më mbyti fantazma"/ Erjola shpërthen në të qara: Kam shenja në trup

1 Shkurt 2024, 09:20, Lifestyle CNA
"Desh më mbyti fantazma"/ Erjola shpërthen në të
Erjola

Erjola, një nga banoret e "Big Brother VIP", ka qarë para VIP-ave të tjerë duke treguar se ka parë fantazma në shtëpi. Ajo ka treguar se është çuar nga gjumi me shenja trupi dhe se në një moment i është ndalur edhe fryma. 

Erjola është shprehur se kjo nuk është hera e para që i ndodh një gjë e tillë.

"Nuk është se frikësohem, por ka vite ky muhabet edhe natën. Nuk fiksohem se kam shkuar, e kam parë parë. Kam vuajtur unë me atë pjesë që është aty. Jam bërë edhe me shenja në trup. Edhe natën shikoja hije. Kush dreqin ma ka bërë këtë, ia ktheftë Zoti. Më ka ndodhur, nuk e di çfarë kam kaluar. Për shpirt të babait, isha ulur aty dhe desh më ndali fryma edhe më kapi Ervini. Ia kam dhënë dorën Ervinit që të këndonte një sure, pasi desh u mbyta", shprehet Erjola. 

Nuk ka munguar edhe një koment nga ana e Merit, e cila është shprehur: "Unë kam ndier energji fantazmash në këtë shtëpi"./CNA 

Lajmet e fundit nga