LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr mes Merit dhe Erjolës për ushqimin: Je vajzë e poshtër, më përmende bukën

31 Janar 2024, 15:51, Lifestyle CNA
Sherr mes Merit dhe Erjolës për ushqimin: Je vajzë e
Meri dhe Erjola

Një përplasje ka ndodhur sot mes Merit dhe Erjolës për ushqimin në kuzhinë. Debati nisi pasi Erjola akuzoi Merin se i kishte marrë pjatën me ushqim. 

Meri e ka akuzuar Erjolën se i ka përmendur të ngrënit dhe e quajti vajzë të poshtër. Ndërkohë Erjola u shpreh ndaj Merit dhe se duhet të krehë flokët dhe të lajë duart dhe më pas të futet në kuzhinë. 

Debati: 

Meri: Ata që pëmendin bukën nuk janë njerëz, janë njerëz shumë të këqinj.

Erjola: Jemi në rregull. 

Meri: Mos më thuaj mua që jam vajzë e mirë dhe e urtë, por je njeri që përmend bukën. 

Erjola: Nuk kam thënë që je vajzë e mirë dhe e urtë. Ky është perceptimi yt, të lutem o Meri. Qofshin të poshtra si ti, sikur është mësuar me shërbëtor.

Meri: Vajzë e poshtër, nuk guxon të pyesësh njeriun për mëngjes.

Erjola: Me pas frikë të hash bukë se jam mësuar... Kriji flokët dhe laji duart. 

Meri: Mos e zgjidhni lider kur nuk lejon njerëzit të futen në kuzhinë. Nuk pranoj një lider që nuk guxoj të them çfarë do ha./CNA 

Lajmet e fundit nga