LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meri nuk përmbahet, quan një nga banoret injorante

1 Shkurt 2024, 15:24, Lifestyle CNA
Meri nuk përmbahet, quan një nga banoret injorante
Meri

Dreka ka mbledhur banorët e shtëpisë së ‘Big Brother Vip’ në një tavolinë, ku nuk kanë munguar as bisedat.

Por Meri nuk ka hezituar që të thotë fjalë ofenduese ndaj Eglës, për të cilën thotë se nuk do t’i flasë më. Ndër të tjera ajo e fyen Eglën duke e quajtur ‘injorante’.

Kjo bisedë nuk është bërë në prani të aktores, por astrologia po i drejtohej Ilnisës lidhur me një situatë që mesa duket nuk i ka pëlqyer dhe ka ‘shpërthyer’ në ofendime./CNA 

 

Lajmet e fundit nga