LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother Vip”/ Ndëshkimi për banorët

1 Shkurt 2024, 22:53, Lifestyle CNA

Zarfi i zi në shtëpinë e “Big Brother Vip”/

Një zarf i zi ka shkur në shtëpinë e “Big Brother Vip 3” këtë të enjte.

Banorët ishin lidhur në çift për shkak të lojës së rezistencës, por disa prej tyre thyen rregullat duke pirë cigare.

Kjo ka bërë që banorët të dënohen. Sipas zarfit të zi, të gjithë kanë shkuar në televotim dhe njëri prej tyre do të lërë shtëpinë të shtunën.

“Banorë në komunikimin që vëllai i madh ju dha për lojën e rezistenës, thuhej se ju do të lidheshit vet dhe vetëm Erjola do tju ndihmonte për nevojat tuaja personale, pasi duart duhet të ishin të bllokuara. Disa prej jush kanë thyer rregullat, duke nisur fillimisht nga Juli dhe pasuar nga banorët e tjerë që vijuan të pinë cigare.

Vëllai i Madh komunikon se do të shkoni të gjithë në një televotim ditën e shtunë dhe njëri prej jush do të largohet nga shtëpia brenda së njëjtës natë. Loja e rezistencës vazhdon. Vëllai i Madh ju rikujton të ndiqni rregullat”, thuhej në zarfin e zi./ CNA

Lajmet e fundit nga