LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Kaderi dhe nëna e Lumbardhit festojnë së bashku për fitoren e tij

3 Shkurt 2024, 12:02, Lifestyle CNA

FOTO/ Kaderi dhe nëna e Lumbardhit festojnë së bashku për

"Big Brother Vip Kosova" u fitua nga Lumbardhi, i cili mundi të rrëmbejë çmimin e madh prej 144 mijë eurosh. 

Një detaj që nuk duhet lënë mënjanë, është ai që u vu re pas mbylljes së spektaklit, ku të gjithë VIP-at miqtë dhe familjarët e tyre filluan të festojnë. 

Lumbardhi dhe Kaderi krijuan një lidhje dashurie me njëri-tjetrin brenda shtëpisë së "Big Brother" dhe mesa duket kjo e fundit ka krijuar afrimitet edhe me të afërmit e partnerin. 

Pak ditë më parë, Kaderi u shfaq në një intervistë ku pati edhe një surprizë prej babait të Lumbardhit, e ndërsa në orët e para të mëngjesit të sotëm ajo është parë duke festuar dhe kërcyer me nënën e tij./CNA  

FOTO/ Kaderi dhe nëna e Lumbardhit festojnë së bashku për
Kaderi dhe nëna e Lumbardhit

Lajmet e fundit nga