LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Komentet e banorëve/ Sara i tregon planin Bardhit

3 Shkurt 2024, 10:35, Lifestyle CNA
Komentet e banorëve/ Sara i tregon planin Bardhit
Bardhi dhe Sara

Pas deklarateve nga banorët se afrimiteti i tyre nuk është i sinqertë, Sara ka këshilluar Bardhin që të jetë më i kujdesshëm.

Në një bisdë të bërë larg banorëve të tjerë në oborrin e shtëpisë, Sara i thotë Bardhit se ata mund të rrinë bashkë por të jenë të kujdesshëm dhe më të vëmendshëm në lojë dhe së mund të funksionojnë shumë mirë nëse kanë të njëjtat qëndrime.

"Mund të funksionojmë shumë nëse kemi të njëjtat qëllime", u shpreh Sara.

Ky i fundit është shprehur se nuk i intereson opinioni i të tjerëve dhe se secili mund të luajë lojën e tij në mënyrë të pavarur./CNA 

Lajmet e fundit nga