LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Besi dhe Xhensila, në proces divorci?/ Dyshimet që ngrihen

2 Shkurt 2024, 19:52, Lifestyle CNA
Besi dhe Xhensila, në proces divorci?/ Dyshimet që ngrihen
Besi dhe Xhensila

Prej disa ditësh në media flitet për një divorc të mundshëm mes një prej çifteve më të dashura për publikun, aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

“Dritare.net” shkruan sot se dyshja ka nisur procesin e divorcit. Sipas saj, ka qenë Xhensila ajo që i është drejtuar gjykatës për t’i dhënë fund martesës disavjeçare.

Deri më tani asnjëri prej tyre nuk ka reaguar për këto lajme, por dyshimet janë shtuar pasi aktori dhe këngëtarja nuk janë parë më në praninë e njëri-tjetrit.

Për më tepër, ata nuk ndiqen në rrjetet sociale dhe Besi ka fshirë të gjitha fotot që ata kishin së bashku./ CNA

Lajmet e fundit nga