LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Thyen heshtjen Xhensila Myrtezaj

3 Shkurt 2024, 09:13, Lifestyle CNA
Thyen heshtjen Xhensila Myrtezaj
Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka reaguar së fundmi në rrjetet sociale në lidhje me lajme apo komente të ndryshme që qarkullojnë në rrjet për të. 

Këngëtarja është përfolur shumë nga fansat e saj për raporte të krisura në çift, por ka ‘shpërtheur’ kur reperi Cllevio aludoi se ndarja e saj me Besin ka ardhur si shkak i një “Bossi në Dubai”. 

Artistja nuk ngurron ta quajë monstër Cllevio, i cili tenton të baltosë emrin e saj dhe se po përdor një moment delikat mediatik për të. 

Këngëtarja ka paralajmëruar se kushdo që merret me emrin e saj duke gënjeshtruar, do të përballet me përgjegjësi juridike.

Thyen heshtjen Xhensila Myrtezaj
Postimi në rrjetet sociale

Prej disa ditësh në media flitet për një divorc të mundshëm mes një prej çifteve më të dashura për publikun, aktorit Bes Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj.

“Dritare.net” shkruan sot se dyshja ka nisur procesin e divorcit. Sipas saj, ka qenë Xhensila ajo që i është drejtuar gjykatës për t’i dhënë fund martesës disavjeçare. Ende nuk ka një reagim për të dyja palët në lidhje me lajmet që qarkullojnë në media./CNA 

Lajmet e fundit nga