LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një natë për të mos u humbur/ Çfarë pritet të ndodhë sonte në Big Brother Vip?

3 Dhjetor 2021, 17:25, Lifestyle CNA
Një natë për të mos u humbur/ Çfarë pritet

Big Brother Vip është kthyer në një nga realityshowt më të ndjekur dhe të komentuar të momentit.

Kjo javë ka qenë e mbushur plot surpriza, pasi është krijuar çifti i dytë brenda në shtëpi, pas Sarës dhe Dj Pm.

Dy personazhet që kanë qenë në kulmin e çdo bisede janë Beatrix dhe Donaldi. Çifti kanë shprehur hapur pëlqimin për njër-tjetrin duke zemëruar ndjekësit për shkak të situatës dhe lidhjes së lënë pezull të Donaldit me Borën.

Sipas promos së publikuar në faqen e Big Brother Vip në Instagram pritet që sonte të diskutohet rreth dyshes Beatrix-Donald.

Pikëpyetjet janë a do të japë Donaldi një shpjegim për të gjithë situatën dhe çfarë po ndodh mes dyshes.

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë që sonte një nga të pestë të nominuarit, do të lërë shtëpinë e Big Brother Vip.

Gjithashtu sipas asaj që po qarkullon në media, sonte pritet që një tjetër vip t?i bashkohet shtëpisë së Big Brother. Bëhet fjalë për këngëtaren Big Mama.

Të gjitha këto do t?i mësojmë gjatë spektaklit të mbrëmjes së sotme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga