LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

U operua pas tumorit në tru/ Ja si është tani, gjendja e Adriana Matoshit

3 Dhjetor 2021, 10:34, Lifestyle CNA
U operua pas tumorit në tru/ Ja si është tani, gjendja e Adriana

Adriana Matoshi disa ditë më parë dha lajmin për ndjekësit e saj se pas 9 viteve i ishte rikthyer tumori në tru. Për këtë arsye ajo u operua të mërkurën.

Pas operacionit familjarët dhe miqtë e saj njoftuan se operacioni përfundoi me sukses, megjithatë vazhdon interesimi në lidhje me gjendjen e saj aktuale.

Një mikeshë e saj ka treguar për ?KlanKosova.tv? se për fat të mirë aktorja është stabël dhe në gjumë, nën efektin e terapisë pas operacionit.

?Është mirë, në gjumë, nën efektin e terapisë pas ndërhyrjes. Po kujdesem për të gjatë gjithë kohës, së bashku me familjarët e saj?, është shprehur ajo.

Kujtojmë se kanë qenë të shumta reagimet për aktoren pasi ajo dha lajmin, nga kolegë dhe personazhe të njohur. Madje një pjesë e mirë e tyre janë shprehur të gatshëm për të ndihmuar Adrianën edhe më mjekime jashtë vendit./CNA.al

Lajmet e fundit nga