LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Big Brother me kalamaj”/ Iliri ironizon banorët: Na mbytën artistët

2 Dhjetor 2021, 18:59, Lifestyle CNA
“Big Brother me kalamaj”/ Iliri ironizon banorët: Na

Sot Ilir Shaqiri ka treguar hapur pakënaqësitë e tij ndaj banorëve të cilët kanë injoruar totalisht pastrimin e shtëpisë.

Sipas koreografit, banorët po injorojnë punën që iu është caktuar. Gjithashtu ai i ironizon duke u shprehur: ?Na mbytën artistët, Big Brother me kalamaj?

?Na mbytën artistët e karrierës. Bëj Big Brother me kalamaj. Shesin dhe mend në vend që të mësojnë ndonjë gjë. Sot kanë ulërit nga gëzimi se në listën në kuzhinë janë Fifi dhe Semi që s?janë dhe të gjithë janë uau , sa mirë?, tha Iliri./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga