LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Big Brother” vendos këngën e Fifit në shtëpi/ Reagimi i Donaldit është epik

2 Dhjetor 2021, 11:38, Lifestyle CNA
“Big Brother” vendos këngën e Fifit në shtëpi/

?Vëllai i madh? në një moment ka vendosur këngën më të re të Fifit brenda shtëpisë.

Të gjithë banorët e shijuan por më shumë ra në sy reagimi i Donaldit kur dëgjoi këngën.

Këtë moment ka vendosur edhe Fifi në instagramin e saj duke shkruar anash: Ky reagim.

Në mometin që Donaldi ka dëgjuar këngën e Fifit është çuar në këmbë dhe ka nisur ta këndojë edhe ai./CAN.al

 

 

A post shared by Fifiii (@fr.fifula)

Lajmet e fundit nga