LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte edhe njëherë 17 vjeçare

1 Dhjetor 2021, 14:20, Lifestyle CNA
Katër këshillat që Lori Hoxha do i jepte vetes po të ishte

Lori Hoxha e cila është edhe producentja e emisionit të shumëpritur ?Big Brother VIP?, së fundi ka bërë një bidedë online me ndjekësit e saj.

Lori shumë thjesht i është përgjigjur ndjekësve të sajpër pyetje të ndryshme, duke zbuluar edhe disa detaje që nuk i kemi ditur më parë.

Një nga ndjekësit e ka pyetur se çfarë këshille do i jepte vetes po të ishte 17-vjeç dhe ajo është përgjigjur duke listuar 4 këshilla:

“Ji më e kujdesshme me mënyrën se si i do njerëzit”.

“Kurrë mos i beso dikujt se nuk do e bëjë sepse do ta bëjë”.

“Jepi përparësi familjes dhe synimeve por lërë disa synime për më vonë sepse e ardhmja është e mërzitshme nëse i konsumon të gjitha përnjëherë”.

“Mos bëj më shumë tatuazhe?, është përgjigjur Lori./CNA.al

Lajmet e fundit nga