LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njihet për natyrën “shpërthyese”/ Kush është këngëtarja e njohur që pritet të hyjë në “Big Brother Vip”?

1 Dhjetor 2021, 08:02, Lifestyle CNA

?Big Brother vip? është kthyer në emisionin më të ndjekur dhe të komentuar nga publiku shqiptar.

Në bazë të nominimeve, pothuajse çdo jave është eleminuar nga një banor por gjithashtu ka pasur edhe shumë hyrje të reja.

Secili është karakter i veçantë dhe arrijnë të trazojnë ujërat në shtëpi.

Mësohet se në spektaklin e ardhshëm brenda shtëpisë së ?Big Brother?, do të bashkohet këngëtarja e njohur Big Mama.

Këngëtarja, njihet për natyrën e saj shumë energjike dhe me shumë mundësi do të shkaktojë ?zhurmë? brenda shtëpisë./CNA.al

Lajmet e fundit nga