LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherri brenda Big Brother/ Antonela: Arjola ka mendim negativ ndaj meje që nga jashtë

30 Nëntor 2021, 20:44, Lifestyle CNA
Sherri brenda Big Brother/ Antonela: Arjola ka mendim negativ ndaj meje që

Gjatë kësaj jave ka patur shumë debate të forta brenda shtëpisë së Big Brother Vip.

Dy vajzat që janë përplasur brenda shtëpisë ka qenë Arjola dhe Antonela.

Ato i janë drejtuar njëra-tjetrës me fjalë ofenduese madje ka rrezkuar deri në përplasje fizike.

Sot në spektaklin e Big Brother Vip, Antonela është shprehur Arjola ka mendim negativ për të që nga jashtë shtëpisë.

?I kërkoj ndjesë publikut për skenën e shëmtuar. Nuk kam ardhur të jap shembullin negativ që kam ardhur me u zënë femër me femër.

Nuk kam ardhur të bëj luftë me askënd, por me ia kalu mirë. Kemi një shok të përbashkët dhe e di se ka një mendim negativ për mua?, ka thënë Antonela./ CNA.al

Lajmet e fundit nga