LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vijon telenovela Sara-Pajtim/ Blogerja 'shpërthen' në lot

30 Nëntor 2021, 16:24, Lifestyle CNA
Vijon telenovela Sara-Pajtim/ Blogerja 'shpërthen'

Raporti mes Sarës dhe Pajtimit vazhdon të ketë ulje-ngritje. Së fundi, Sara ka shpërthyer në lot pasi ka patur një debat me Dj Pm.

Blogerja është shprehur se është faji i saj që marrëdhënia e tyre është e tillë.

?E pranoj publikisht që e kam pasur unë fajin. Se deri dje është ndjerë ky në faj, pse Balina, Arditi, Arbri kanë thënë ?pse ti e PM rri më e distancuar?, ka thënë Sarah.

Nga ana tjetër ka pranuar se ka bërë gabim që ka puthur Pajtimin, ndërsa i revoltuar ka reaguar Arbëri duke i kërkuar që të mos vazhdojë më.

Sarah më pas ka shkuar tek Antonela dhe duke qarë i ka thënë se po del shumë keq./ CNA.al

Lajmet e fundit nga