LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“E respektoj por tani do mendoj për veten time”/ Mos vallë Donaldi konfirmoi se Bora i përket të shkuarës?

30 Nëntor 2021, 12:45, Lifestyle CNA
“E respektoj por tani do mendoj për veten time”/ Mos vallë

Së fundi Donaldi ka bërë një bidedë me moderatoren Einxhel Shkira. Kjo e fundit, marrë shkas nga afrimiteti me Beatrix,  i ka thënë se nga jashtë pretendohet tjetër gjë, duke i kujtuar Borën.

Por Donaldi nga ana tjeter është shprehur se ka pëlqim për Beatrix dhe në këtë moment dëshiron të fokusohet vetëm tek vetja. Madje ka lënë të nënkuptuar se Bora i përket të shkuarës.

Pjesë nga biseda:

Einxhel: Para se të hynim ne kemi dëgjuar një tjetër gjë, ajo mund të ndihet në siklet nga këto muhabete.

Donald: E di. Gjërat e mia i kan sqaruar me të gjithë, mua ajo goca më pëlqen, më pëlqen shumë dhe unë dua ta shijoj shumë këtë gjë, nuk dua që ta vë në siklet.

?Kam shumë respekt për personat jashtë, por ka ardhur koha të mendoj për veten time?, është shprehur  Donaldi duke ju rreferuar moderatores Bora Zemani./CNA.al

 

 

A post shared by Politiko.al (@politikoal)

Lajmet e fundit nga