LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas debatit të fortë me Antonelën/ Sabiani nxit Valonin t’i kërkojë falje

29 Nëntor 2021, 20:15, Lifestyle CNA
Pas debatit të fortë me Antonelën/ Sabiani nxit Valonin t’i

Mes Antonela Berishaj dhe Valon Shehut ka patur një debat shumë të fortë.

Antonela ka rrëfyer se është ndjerë shumë e ofenduar nga Valoni, pasi ai e ka sharë nga familja.

Në debatin mes tyre ka patur edhe banorë të tjerë të cilët janë hsprehur se Valoni e ka tepruar me fjalorin ndaj saj.

Pas kësaj, Sabiani teksa bisedon me Valonin e këshillon atë të kërkojë falje.

Valoni nga ana tjetër është shprehur se nuk e quan për ulje të kërkojë falje.

Kujtojmë se Valoni është komentuar shumë në shtëpinë e Big Brother për një deklaratë të tij ku ka thënë se ai do të jetë i pari që do të kryejë marrëdhënie seksuale brenda në shtëpi./ CNA.al

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga