LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Beniada sheh në ëndërr Beatrix dhe Donaldin/ Meridiani e thotë troç: Dashuri

29 Nëntor 2021, 15:14, Lifestyle CNA
Beniada sheh në ëndërr Beatrix dhe Donaldin/ Meridiani e

Beniada Nishani është një nga banoret më të komentuara të Big Brother. Sot, Beniada ka ndarë ëndrrën që ka parë ku protagonistë kanë qenë Beatrix dhe Donaldi.

Meridiani nuk ka nguruar të ngacmojë Donaldin pas kësaj, duke thënë që ëndrra që ka parë Beniada tregon se ka dashuri mes dyshes.

 

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Në fakt Beatrix dhe Donaldi janë komentuar shumë në rrjetet sociale dhe mediat rozë pasi po shihen shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Në shumë momente ata qëndrojnë bashkë, dhe nuk mungojnë as ngacmimet nga ana e Donaldit.

Së fundi në rrjet ka qarkulluar një moment ku ata shfaqen duke u larë së bashku në dush./ CNA.al

Lajmet e fundit nga