LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Biseda+18/ Einxhel-Pajtimit: Vëllai im e di që nuk jam e virgjër

29 Nëntor 2021, 10:27, Lifestyle CNA
Biseda+18/ Einxhel-Pajtimit: Vëllai im e di që nuk jam e virgjër

Einxhel gjatë një bisede me vajzat e tera të shtëpisë kanë folur në lidhje më konkurentin e ri, Valonin, madje kanë përmendur edhe organin e tij gjenital me termin ?helikopteri?.

Si duket, kjo i ka bërë shumë përshtypje Dj Pajtimit prandaj edhe pati një debat të ashpër me Einxhel .

Pajtimi i është drejtuar Einxhel që nuk duhet të flasë kështu, pasi nuk është e hijshme dhe se vëllait të saj nuk do i pëlqejë që motra e tij po flet kështu në shtëpi.

?Vëllai im e ka të qartë që s?jam e virgjër. Asnjë këtu brenda s?është e virgjër dhe ne s?po flasim hijshëm?, u shpreh konkurentja./CNA.al

Lajmet e fundit nga