LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Babai nxjerr këngëtaren nga “Vëllai i Madh”/ Flori e merr në shtëpi për t’u siguruar që është mirë

28 Nëntor 2021, 18:52, Lifestyle CNA
Babai nxjerr këngëtaren nga “Vëllai i Madh”/ Flori e

Këngëtarja kosovare, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, la shtëpinë e ?Big Brother?, pasi u vu në qendër të diskutimeve, për shkak të përfshirjes së saj në raportin e Sarës dhe Dj Pm.

Ajo kërkoi fillimisht atë mbrëmje të linte shtëpinë, pasi humbi ndjenjat gjatë spektaklit live, por bëhet me dije se ka qenë babai i Fifis, i cili i ka kërkuar produksionit ta nxjerrë urgjent atë nga shtëpia e ?Big Brother VIP?, pasi siç e tha dhe vetë Fifi, prindërit ishin kundër që ajo të hynte në këtë shtëpi pikërisht për këtë arsye.

Në momentin që Fifi është rrëzuar pa ndjenja në transmetim live, i ati ka marrë masat dhe i ka kërkuar produksionit ta bindin atë që të dalë nga shtëpia menjëherë.

Dalja e saj u pasua me reagime të shumta, ku njerëz pranë saj shprehën mbështetje ndaj këngëtares, e një ndër to ishte edhe Flori Mumajesi.

Mësohet se Flori ka vendosur që ta strehojë Fifin në shtëpinë e tij ku ka dhe studion dhe madje të merret seriozisht për rehabilitimin e saj, pas tronditjeve emocionale dhe momenteve të vështira që kaloi gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e ?Vëllait të Madh?./CNA.al

Lajmet e fundit nga