LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dita e flamurit/ Dua Lipa zgjedh mënyrën më të bukur për të uruar shqiptarët

28 Nëntor 2021, 14:35, Lifestyle CNA
Dita e flamurit/ Dua Lipa zgjedh mënyrën më të bukur

Në 109 vjetorin e ngritjes së flamurit të shumta kanë qenë urimet nga personalitete te ndryshme, figura të ndryshme publike, artistë e tj.

Këngetarja më famë botërore Dua Lipa nuk ka nguruar të bëjë një urim shumë special në ditën e pavarësisë.

Ajo ka uruar të gjithë shqipatrët me anën e një fotoje ku bën shqiponjën me duar dhe krahas saj shkruan: Urime 28 nëntorin. Gëzuar ditën e pavarësisë Shqipëri.

Më tej ajo ka postuar edhe disa foto të tjera ku duket simboli ynë, flamuri me shqiponjën dykrenare./CNA.al

Lajmet e fundit nga