LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Balina Bodinaku zbulon tre emrat që mendon se do të shkojnë në finalen e madhe të Big Brother Vip

27 Nëntor 2021, 13:47, Lifestyle CNA
Balina Bodinaku zbulon tre emrat që mendon se do të shkojnë

Opinionistja e Big Brother Vip, Balina Bodinaku ka treguar se kush janë tre finalistët e relaityshowt sipas mendimit të saj.

E ftuar në emisionin Goca dhe Gra, ajo ka përmendur tri emra, të koreografit Ilir Shaqiri, aktorit Donald Veshaj dhe aktores Arjola Demiri.

Ndërsa shtoi se një prej banorëve më të preferuara të saj është modelja Beniada Nishani.

Bodinaku u shpreh se i pëlqen Beniada se është një vajzë ndryshe dhe shumë reale në gjithçka që bën.

?Unë do i qëndroj mendimit tim që nga fillimi, kur akoma nuk i kisha njohur shumë mirë.

Iliri është padyshim një lojtar i fortë që do ketë vend në finale, Donaldi është gjithashtu një lojtar i fortë,  Arjola.

Mua Beniada më pëlqen shumë. Unë atë gocë e dua, çdo gjë është shumë ndryshe është shumë reale?, ka thënë Balina Bodinaku. / CNA.al 

Lajmet e fundit nga