LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Semi del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Kush e priti këngëtaren pas spektaklit?

27 Nëntor 2021, 07:30, Lifestyle CNA
Semi del nga shtëpia e Big Brother Vip/ Kush e priti këngëtaren

Mbrëmjen e kaluar Semi Jaupaj ka përfunduar garën e saj në shtëpinë e Big Brother Vip. Pas më shumë se 50 ditë, publiku vendosi ta eleminonte nga loja.

Semi u shpreh se disa nga gjërat që e kanë penalizuar kanë qenë loja me Donaldin dhe gjendja e saj emocionale në javët e para të hyrjes së saj në Big Brother.

Pas spektaklit, këngëtarja është pritur krah-hapur nga mikeshat e saj, ndër to moderatorja Bora Zemani.

Përmes disa videove të publikuara nga Bora, Semi shfaqet tejet e emocionuar teksa përqafon shoqet e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga