LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Largimi i Fifit/ Arbana Osmani komplimenton banorët: Moment i trishtë por ju…

26 Nëntor 2021, 20:11, Lifestyle CNA
Largimi i Fifit/ Arbana Osmani komplimenton banorët: Moment i trishtë

Gjatë mbrëmjes së sotme, në spektaklin e ?Big Brother Vip?, Arbana Osmani që në fillim ka përmendur largimin e Fifit. Gjatë një bisede me banorët Arbana Osmani është shprehur se pavarësisht momentit të trishtë për shkak të vendimit të marrë nga Fifi për tu larguar, banorët kanë treguar shumë mbështetje dhe dashuri, prandaj edhe e meritojnë të komplimentohen.

?Ju komplimentoj për mënyrën aq dinjitoze si e përcollët Fifi. Ka qenë realisht një nga momentet më të trishta përzjerë me shumë dashuri. Në mënyrë të veçantë dje e kemi kuptuar sa mirë mund të krijohen marëdhëniet njerëzore?, është shprehur Arbana./CNA.al

Lajmet e fundit nga