LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Na duhet patjetër/ Aksesori që nuk do të dalë kurrë nga moda

26 Nëntor 2021, 17:35, Lifestyle CNA

Asksesorët janë të domosdoshëm për të plotësuar pamjen tonë.

Le të ndalemi pak tek çantat.

Ahh çantat! Nuk ngopemi kurrë me to!

?antat e lëkurës janë një nga aksesorët më jetëgjatë të garderobës sonë. Janë të kombinueshme me atë fustanin e lehtë të bardhë veror apo kur veshim xhinset e shkurtra dhe një T-shirt të thjeshtë. Janë ideale për periudhën e verës dhe nuk dalin kurrë nga moda.

Që nga modelet kontemporane dhe ato retro, të mbajtura në dorë, në shpinë apo krahë-qafë, janë blerja më e zgjuar që mund të bëni me një diversitet modelesh.

Ne ju sjellim çantat e lëkurës më të bukura, ato modernet dhe ato që ju rikthejnë këtë verë shpirtin retro, ja modelet më tërheqëse që ju sugjerojmë për këtë verë!

Lajmet e fundit nga