LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bashkimi i Përputhen publikon foton me Fifin pas daljes nga Big Brother/ “Ajo është e lumtur”

26 Nëntor 2021, 07:27, Lifestyle CNA
Bashkimi i Përputhen publikon foton me Fifin pas daljes nga Big Brother/

Një ditë më parë këngëtarja Filloreta Raçi njoftoi se kishte marrë vendimin për të lënë përfundimisht lojën e Big Brother.

Vetë këngëtarja iu komunikoi banorëve të tjerë vendimin e saj.

?Banorë, unë kam marrë vendimin për të lënë shtëpinë e Big Borther Vip sot. Kam nevojë të merrem me veten time. Kam nevojë me u marrë me shëndetin tim.

Kjo eksperiencë nuk është duke me bërë mirë. Nuk e kam mundësinë të flas për atë që unë kam vërtetë, sepse nëse ju më keni ruajtur mua të gjithë edhe unë jam munduar t?iu ruaj juve të gjithëve.

Realisht nuk e kam dhënë në shumë raste mendimin tim atë që e kam. Kam nevojë me dal jashtë, me u marr me veten edhe ju pres pas 50 ditëve?, u shpreh Fifi.

Menjëherë pas daljes së saj ka patur shumë miq të saj që e kanë pritur, një prej tyre ka qenë edhe Bashkim Saiti, konkurrent i Përputhen.

Bashkimi ka publikuar disa fotot të shkrepura me Fifin, dhe krahas shkruan: Jam i lumtur që ajo është e lumtur./ CNA.al

Lajmet e fundit nga