LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vendosi të dalë nga “Big Brother Vip”/ Monika nuk ndal lotët për Fifin

25 Nëntor 2021, 16:32, Lifestyle CNA
Vendosi të dalë nga “Big Brother Vip”/ Monika nuk ndal

Ditën e sotme, këgëtarja Fifi ka marrë vendim që të largohet nga shtëpia e Big Brother VIP.

Ajo tha se ky vendim ka ardhur pasi i duhet që të merret më shumë me veten e saj dhe shëndetin.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të fundit, pas një debati me Balinën e cila e kritikoi pse ndërhyu mes Sarah dhe  Pajtimit ra pa ndjenja.

Lajmi o largimit të saj  është përjetuar shumë keq nga ana e banorëve të cilët janë përlotur.

Ra në sy Monika e cila që në momentin kur Fifi deklaroi largimin e saj ka shpërthyer në lot dhe nuk ka ndalur për një kohë shumë të gjatë./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga