LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklaroi se është vetëm pas puthjes me Borën/ Reagon moderatorja, bën veprimin e papritur

25 Nëntor 2021, 09:18, Lifestyle CNA

Pas një debati të fortë me Semin, Donaldi i habiti të gjithë me deklaratën e tij duke u hsprehur se nuk është në një lidhje dashurie, duke theksuar se është vetëm.

Kjo deklaratë e tij është komentuar shumë edhe nga banorët e tjerë të shtëpisë duke thënë se nuk është mirë që Donaldi të njihet si ?Donaldi i Borës? por si Donald Veshaj.

Përmes një videomesazhi në rrjetet sociale, ka reaguar moderatorja Bora Zemani, e cila ka mbështetur Donaldin duke treguar se qëndrimin e saj në krah të tij, duke treguar dhe varësen që I ka dhuruar aktori.

?Përsa i përket situatës tjetër ju e dini qëndrimin tim, pavarësisht provokimeve që mund të bëhen?, ka thënë Bora, duke nënkuptuar se Donaldi është provokuar nga banorët në lidhje me marrëdhënien e tij me të. / CNA.al

Lajmet e fundit nga