LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëri Sarën për të qarë/ Pendohet Fifi: Çdo kush dashuron ndryshe

24 Nëntor 2021, 12:56, Lifestyle CNA
Bëri Sarën për të qarë/ Pendohet Fifi: Çdo kush

Në shtëpinë e ?Big Brother Vip? ka pasur shumë tensione se fundmi për shkak të përplasjes së Sarës dhe Fifit.

Kjo e fundit reagoi shumë keq pas puthjen mes blogeres dhe dj Pajtimit dhe akuzoi Sarën se e gjitha kjo është një lojë prej saj.

Pas të gjithë kësaj zhurme duket se Fifi ka reflektuar dhe është penduar.

Gjatë një bisede ditën e sotme me Dj PM, Fifi është shporehur se çdo kush ka të drejtë të dashurojë në mënyrën e vet./CNA.al

 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga