LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

I ra të fikët gjatë spektaklit/ Ndjekësit: Fifi jashtë, të mbaroi loja

24 Nëntor 2021, 13:19, Lifestyle CNA
I ra të fikët gjatë spektaklit/ Ndjekësit: Fifi jashtë,

Fifi është kthyer në një objekt debati pasi këngëtares i ra të fikët pas një debati me opinionisten Balina Bodinaku!

Balina tha se Fifi po kërkonte vëmendje me reagimin e saj për puthjen e Sarës dhe Pajtimit dhe i kërkoi të mos ndërhynte!

Fifi nuk i priti aspak mirë këto fjalë dhe kërkoi të largohej menjëherë nga shtëpia, kur në moment i ra të fikët! Ajo më pas u qetësua dhe pas një bisede me Arbanën në dhomën e rrëfimit vendosi të qëndronte!

Por nuk kanë pasur të njëjtin mendim ndjekësit e Big Brother Vip, një pjesë e madhe e të cilëve ka kërkuar që Fifi të largohet.

MBRAPA??? PASI AKUZOVE E BERE SAREN ME QAJT?? PASI BERE BALINEN PER UJ TE FTOHT??? PASI PRISHE SPEKTAKLIN E SU REALIZUA SURPRIZA E DONALDIT??? PASI IA PRISHE NATEN PM E SARES??? PASI NUK MENDOVE AS PER FAMILJEN TENDE KUR U HODHE SI NEPERK??? IKKKKKKK OJ FIFIIII QËROHU JASHT”!

“Balina nuk te tha asnje gje po ty Fifi te erdhi inati nga videot qe e pave veten super xheloze pa diskutim !! Se ti Fifi kur ja ki bo Granitit kshtu si e ka ndi veten banoret tjer ! Mundesh me shty edhe pak po ti pe tregon veten se nuk mundesh me bashkjetu me njerzit se dashurojn“.

“Të mbaroi loja Fifi jasht”

Nxireni sot kte nga psikologet ose do e nxjerim ne te premten , nese psikologet e mbajn brenda keni deshtuar si produksion“, janë disa prej komenteve./CNA.al

Lajmet e fundit nga