LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"Më fal që nuk jam aty për të të mbajtur dorën”/ Pas të gjithë zhurmës në rrjet, reagon motra e Fifit

24 Nëntor 2021, 12:19, Lifestyle CNA
"Më fal që nuk jam aty për të të mbajtur

Spektakli i mbrëmjes së djeshme në ?Big Brother Vip” ishte i mbushur plot me surpeiza.

Kujtojmë se pas një debati me Balinën Fifi ka humbur ndjenjat live.

Pas kësaj Fifi tha se donte të dilte nga shtëpia por më vonë vendosi që të rrinte.

Arbana  ndërkohë zbuloi se ditëve në vazhdim këngëtarja do të vizitohet nga specialistët dhe do të vendoset nëse Fifi është në gjendje të vazhdojë lojën.

Pas të gjithë zhurmës që u bë edhe në mediat onlinë ka reaguar edhe motra e Fifit. Ajo është shprehur se i vjen keq që sinqeriteti i Fifit është keqpërdorur.

Motra ime e fortë. Më fal që nuk mund të jem aty dhe të të mbaja dorën dhe të të thoja se je njeriu më i drejtë dhe më zemrën më të madhe. Më vjen keq që sinqeriteti jot po keqpërdoret aq shumë. U luta shumë që të thuash se dua të dal, për të vetmen arsye se më ka marrë malli për ty dhe u gëzove që nuk e the sepse e di që do të reflektosh dhe do ti bindësh të gjithë se je një shpirt artisti. Është e vërtetë që nuk duhet fitorja e ?Big Brother? para shëndetit tënd por e di që doe kalosh. Ka luar sfida më të rënda në jdhe e di se do e përballosh edhe këtë. Të dua shumë?, shkruan ajo ne postimin e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga