LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ndjekësit nuk janë mjet matës i famës”/ Einxhel "thumbon" Antonelën

23 Nëntor 2021, 20:25, Lifestyle CNA
“Ndjekësit nuk janë mjet matës i famës”/ Einxhel

Gjatë spektaklit të sotëm në ?Big Brother Vip? është diskutuar mënyra si Antonela dhe Meridiani, dy konkurentët e rinj janë pritur nga banorët e tjerë.

Theksi u vendos më shumë tëk mënyra si Einxhel reagoi pasi Meridiani u shpreh se Antonela ka më shumë famë në pak muaj se sa Einxhel ja kamë ndër vite.

Antonela u shpreh se ajo tashmë është një njeri i njohur edhe pse fama ka ardhur nga një reality-show.

Sërish, gjatë spektaklit Einxhel i ka thënë Antonelës se ndjekësat në Instagram nuk janë mjet matës sa i famshmëm dhe vip je.

?Mua personalisht nuk më intereson sa ndjekës ke. Madje për mua ndjekësit nuk janë aspak met matës?, është shprehur Einxhel./CNA.al

Lajmet e fundit nga