LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nuk është prezent në “Big Brother Vip”/ Arbër Hajdari humb njeriun e shtrenjtë

23 Nëntor 2021, 20:34, Lifestyle CNA
Nuk është prezent në “Big Brother Vip”/ Arbër

Gjatë mbrëmjes së sotme opinionisti zyrtari ?Big Brother Vip?, Arbër Hajdari nuk ka qenë prezent. Arbana Osmani është shprehur se Arbëri për fat të keq ka humbur një familiar dhe për këtë arsye nuk do të jetë prezent mbrënjen e sotme. Ajo gjithashtu shprehu ngushëllimet për viktimat e aksidentiti me autobuin në Bullgari dhe mikeshën e saj Huyeda El Saied.

Ndërkohë Arbër Hajdari me anën e një postimi në rrjetet sociale ka treguar se ka humbur gjyshen e tij.

?Të nderuar Miq, me hidhërim të thellë ju njoftoj se sot ndërroi jetë, gjyshja ime Bajame Hajdari.

Varrimi do të bëhet nesër në ora 11:00 (24.11.2021), në varrezat e fshatit Laknas, Tiranë. (Duke u nisur nga funerali Alba tek Selvia)

Falja e xhenazes do të bëhet në Xhaminë e Laknasit menjëherë pas namazit të drekës.

Pritjet e ngushëllimeve do të bëhen tek Funeral Alba tek Selvia.

Nesër nga ora 09:00 deri në 11:00 dhe pasdite 17:00 deri në 20:00.

Pasnesër nga ora 10:00 deri në ora 13:00 dhe nga ora 16:00 deri në ora 20:00.

Qofsh për në parajsën e Zotit gjyshe?, shkruan hajdari në postimin e tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga