LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Çfarë pune bën ti”?/ Meridiani ironizon Einxhel: Nuk të njoh si prezantuese

23 Nëntor 2021, 19:40, Lifestyle CNA
“Çfarë pune bën ti”?/ Meridiani ironizon Einxhel:

Meridiani gjatë një bisede ditën e sotme është shprehur se Antonela në pak muaj ka marrë famën që Einxhelit i është dashur ta marrë prej vitesh. Në këtë mënyrë ai ka ironizuar moderatoren duke e pyetur sërish se çfarë pune bën ajo sepse ai nuk e njihte si moderatore.

Nga ana tjetar Einxhel ia ktheu se nuk e njeh si opinionist.

Biseda:

Meridian: Është ndër njerëzit më të komentuar që kur ka filluar ?Për?puthen?.

Einxhel: Kush?

Meridian: Antonela.

Einxhel: Edhe?

Meridian: Ça pune ke bërë ti Einxhel, se unë s?të kam parë asnjëherë në prezantim…pa ofendim

Einxhel: S?më ke parë ti?! Problemi yt nëse s?më ke parë.

Meridian: Edhe ai është problemi yt që ti nuk e di se çfarë ka bërë ajo.

Einxhel: Vetëm në ?Për?puthen? të kam parë ty duke dhënë opinion.

Meridian: Aq vëmendje sa ke fituar ti në gjithë këto vite dhe ndjekës, ajo e ka fituar për nëntë, tetë muaj. Kjo do të thotë që është person që e do publiku. Se një njeri që nuk e do publiku nuk shkon 300 mijë ndjekës për tetë muaj.

Einxhel: Meridian, nuk më hyn në punë fare./CNA.al

Lajmet e fundit nga