LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Nick Jonas dhe Priyanka Chopra janë ndarë?/ Detaji që ‘ndezi’ dyshimet

23 Nëntor 2021, 16:32, Lifestyle CNA
Nick Jonas dhe Priyanka Chopra janë ndarë?/ Detaji që

Së fundmi fansat e Nick Jonas dhe Priyanka Chopra po aludojnë se çifti janë ndarë.

Arsyeja është sepse Priyanka hoqi mbiemrin “Jonas” nga rrjetet sociale.

Kujtojmë se aktorja Chopra shtoi “Jonas” në emrin e saj në Instagram dhe Tëitter pas martesës së saj me Nick në vitin 2018. Ndërsa javën e kaluar, ajo e hoqi pjesën e dytë të mbiemrit të saj pa shpjegime, duke bërë që fansat të spekulonin se martesës mes dyshes i kishte ardhur fundi.

Një fans shkroi në Tëitter: ?Duket sikur diçka nuk shkon? ndërsa një tjetër shtoi: ?Vetëm për shkak se një grua heq një pjesë të mbiemrit nuk do të thotë se është automatikisht divorc?.

Ndërkohë, nëna e Chopra raportohet se ka folur për Neës18, duke hedhur poshtë thashethemet për një ndarje.

Madhu Chopra tha: “ mos përhapni thashetheme.”

Në fillim të këtij muaji, Chopra ndau një foto me burrin e saj teksa festonin festën tradicionale indiane Diëali.

?Diëali ynë i parë në shtëpinë tonë të parë së bashku. Kjo do të jetë gjithmonë e veçantë?, ka shkruar Chopra në Instagram.

Lajmet e fundit nga